Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

ZABAWKI

ZABAWKI FIRMY WADER

Fabryka Zabawek Wader istnieje już 20 lat i działa w branży zabawkarskiej jako int-venture dwóch rodzinnych firm o długoletniej tradycji - Hermann Wader oraz Ryszard Woźniak. W Fabryce Zabawek WADER ogromną rolę odgrywa bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Specjaliści, pracujący przy produkcji zabawek, wykonują wszystkie przedmioty z wysokiej jakości produktów przy zachowaniu niezwykłej dbałości o szczegóły. Wszystkie produkty spełniają surowe normy bezpieczeństwa, w tym również te dotyczące zawartości substancji szkodliwych. Firma dba także o to, by zabawki wychodzące z fabryki były jak najbardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Przed wprowadzeniem na rynek każdy nowy model zabawki jest dokładnie sprawdzany w certyfikowanych laboratoriach w Polsce i zagranicą pod kątem zgodności z normami UE. Główną specjalnością są klocki WADER, które zapewniają długie godziny radosnej i bezpiecznej zabawy. Producent dba bowiem o to, by dzięki jego produktom dzieci mogły rozwijać wyobraźnię dzieci, poprawiać umiejętności manualne i motoryczne oraz polepszać zdolności kojarzenia kształtów i kolorów.

ZABAWKI FIRMY ALEXIS

Najbardziej wymagającymi klientami są dzieci.  Z myślą o nich i ich potrzebach w roku 1990 powstała firma Alexis.  Dynamicznie rozwijająca się firma przeszła daleką drogę, od przysłowiowego garażu do kilku hal w nowoczesnym centrum logistycznym, co umożliwia jej dostosowanie się do potrzeb klientów.

Artykuły opatrzone znakami towarowymi BABY MIX i SPORTS&FUN charakteryzują się ciekawym wzornictwem, wysoką jakością użytych materiałów oraz starannością wykonania, co niezbędne jest dla zachowania bezpieczeństwa dzieci.

Asortyment przygotowany przez fachowców doskonale spełnia wysokie oczekiwania zarówno najmłodszych, jaki i ich rodziców.  Ich potrzeby, życzenia i wymagania  stawiamy  na pierwszym miejscu, dlatego specjalnie dla nich wciąż poszukują artykułów ułatwiających opiekę nad dzieckiem i sprawiających wiele radości naszym milusińskim.

Proponowane produkty sprawiają maluszkom wiele radości oraz pomagają w edukacji od najwcześniejszych miesięcy życia. Odpowiednio dobrane zabawki znacznie rozwijają fantazję i umiejętności manualne.

Firma Alexis oferuje tylko bezpieczne produkty, posiadające wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.

ZABAWKI FIRMY ANEK

Seria Smily Play skierowana jest głównie do dzieci najmłodszych, jednak przedziałem wiekowym obejmuje zarówno dzieci w wieku niemowlęcym do 24 miesiąca życia, jak i dzieci powyżej 3 roku życia. 

W przyjemny i przyjazny sposób śmieszne dźwięki i melodie zachęcają do zabawy. Poprzez zabawę uczą wspierając rozwój dziecka.  Solidne wykonanie i obłe kształy zapewniają bezpieczeństwo i trwałość. Większość działa w dwóch trybach głośności. Poprzez przyciski funkcyjne pomagają wielozmysłowo poznawać świat. Ze względu na swoje właściwości edukacyjne nasze zabawki mają uznanie wśród psychologów i pedagogów. Rozwijają zdolności poznania oraz kreatywność dziecka. Dzięki czemu kazdy maluszek może bawić się i cieszyć przez wiele godzin.

ZABAWKI FIRMY FISHER-PRICE

Był rok 1930, kiedy Herman Fisher, Irving Price i Helen Schelle postanowili połączyć siły i umiejętności, aby powołać do istnienia nową firmę wytwarzającą zabawki. Początek wielkiego kryzysu wydawał się nie sprzyjać rozpoczynaniu nowego przedsięwzięcia. Na szczęście oryginalność, zjawiskowość i magia niespodzianek pierwszych produktów firmy szybko zwróciły na siebie uwagę. Wyznaczyły one niepowtarzalny styl i długotrwałą renomę produktów Fisher-Price. Trwałym dziedzictwem Fisher-Price okazało się credo założycieli, którzy postulowali, aby zabawki przez nich produkowane:

• Zapewniały wartościową zabawę
• Były pomysłowe
• Były solidnie wykonane
• Zapewniały dobry stosunek wartości użytkowej do ceny
• Akcja